Hotel Indigo ka nevojë për Hotel dhe restorant në

Nudim posao od: Kerl Johson 09 jan. 07:16 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

-

Lokacija: Andrijevica
Sektor : Drugo
Hotel Indigo ka nevojë për Hotel dhe restorant në Kanada.
Grupi indigo i kompanive po kërkon Hotelin dhe restorantin në Kanada dhe në SHBA përfundon këtë muaj dhe ne kemi nevojë për punëtorë që mund të vijnë dhe punojnë këtë vit. ne kemi nevojë për sa më shumë të jetë e mundur, kështu që nëse jeni të interesuar është kontakti për më shumë detaje dhe me CV-në tuaj.
Faleminderit dhe pritni
Adresa elektronike ........ indigojobservice53@gmail.com
Tel. 1 917 818-0206
Whatsapp ...... 1 917 818-0206
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu