Квалитетни ќерки од Западен Хајленд Териер

Prodaje se od: vangnanny 12 jun 05:13 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

200 EUR

Lokacija: Herceg Novi
Kućni ljubimci : Psi

Тие биле вакцинирани, микрочипувани и тие се во тек со третман на бура и болва. Тие се многу друштвени кученца и се користат за мали деца. И мама и тато може да се видат кај кученцата. Видеа достапни на барање. За дополнителни информации ве молиме да телефонирате.
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu