Симпатични лабрадори кученца

Prodaje se od: vangnanny 12 jun 05:13 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

150 EUR

Lokacija: Herceg Novi
Kućni ljubimci : Psi
Симпатични лабрадори кученца
Тие се подготвени да заминат за својот нов и засекогаш љубов дом на 4 јуни тие ќе бидат осум недели и ќе бидат проверени со сертификати и микрочип. И тие се измазнуваат и се разгрануваат на секои две недели, па ние сме сигурни дека сите овие кученца се многу среќни и здрави.
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu