Џек Расел кученца

Prodaje se od: vangnanny 12 jun 05:13 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

170 EUR

Lokacija: Herceg Novi
Kućni ljubimci : Psi
Џек Расел кученца
тие ќе дојдат wormed, flead, miroc оштетени и ветеринар проверуваат дека ќе бидат подготвени да ја напуштат околу 5 јули, кога тие се 8 недела стари гледање е добредојдена и неповратен депозит ќе обезбеди кученцето повеќе информации се бара ве молиме прашуваат.
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu