Прекрасни златни златни ретривери кученца

Prodaje se od: vangnanny 12 jun 05:13 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

200 EUR

Lokacija: Herceg Novi
Kućni ljubimci : Psi
Прекрасни златни златни ретривери кученца
стари кучиња ретривери во потрага по нивните домови засекогаш. Момци и девојки на располагање. Мајка и баба може да се видат, тато беше внимателно избрани обетка (слики достапни). Кучиња се регистрирани и ќе бидат микрочипови и ќе имаат 1. вакцинација. Имаме мешавина на бои од светлина до темно. Кучињата се одгледуваат во куќата како дел од нашето семејство и се користат за да се ракуваме и сите звуци во домаќинството.
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu