Puppies Blue Bulldog në frëngjisht

Prodaje se od: nialoata 25 sept. 14:38 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

-

Lokacija: Mojkovac
Kućni ljubimci : Psi
Ne jemi duke marrë interesin e vogël tonë të ri fantastik të Bulldog puppies franceze. Kemi një pjellë fantastike të Puppies Blue French Bulldog. Babai është Chunk i famshëm, i cili ka lindur shumë litters cilësore. Këto janë shembuj mahnitës të bulldogs francezë të cilësisë, të regjistruara, të kontrolluara shëndetësore, të fleadit, të derdhur deri më sot dhe do të kenë injektimin e parë.
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu