Ftesa Dasme Fejese kanagjegji

Oglas preduzeća. Prodaje se od: Ftesa Dasme ZARFI 07 maj 10:03 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

-

Lokacija: Plav
Usluge : Pisanje
Me modelet me te mira dhe me cmimet me te volitshme ne treg. Furnitori jone eshte pionir ne kete fusheveprimtari biznesore me kualitet e cilesi te deshmuar me shume se 100 vite prodhime te ftesave.

Modelet me te reja ne tregun tone modlet 2018 me 3 katalogje nga modelet me te fundit.
Ftesa per Dasma, Kanagjegje, Fejesa dhe Syneti.
Porosia realizohet prej 24-72 ore (1-3dite pune).
Ne sherbimin dhe cmimet tona perfshihet:
Printimi, Palimi dhe transporti ne Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni, per ne vendet Europiane nuk eshte transporti i perfshire ne cmim.

Per porosi 045 985 089
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu