Rottweiler Puppies

Prodaje se od: nialoata 11 jun 13:40 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

-

Lokacija: Pljevlja
Kućni ljubimci : Psi
Këtu kemi puppies të bukur me origjinë të plotë për shitje, ai është nga një pjellë e shëndoshë e nëntë kemi kërkuar për të mbajtur atë mbi familjen por tani janë në pozitë për t'i vendosur. Të dy prindërit vijnë nga kampionët e gjakut dhe certifikatat e plota do të ofrohen. janë vaksinimet e para të dëmtuara dhe mikro-chipped dhe gjithashtu kanë tendencën e ardhshme të paguar për trajtimin e pleshtit, por vetëm në kafshe në shtëpi
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu