Objavljeno: mart 31 2019 03:35

Saradnik za marketing i prodaju

Objavljeno: mart 31 03:35
Pregleda: 11
Uslovi:
Obrazovanje: VI (ili viši) stepen strucne spreme
Obavezne vještine govornog i pisanog engleskog jezika
Poznavanje italijanskog jezika je prednost
Poznavanje racunarskih tehnologija je prednost
Vozacka dozvola B kategorije
Izuzetne prodajne, komunikacijske i motivacijske vještine
Visok stepen odgovornosti, samostalnosti i inicijative u radu
Preuzimanje odgovornosti za ispunjavanje prodajnih ciljeva
Sklonost ka novim tehnologijama
Spremnost za timski rad i kontinuirano ucenje
Visok nivo radne etike i poštenja
Opis posla:
Svakodnevna saradnja i kontakti sa postojecim i potencijalnim kupcima
Istraživanje, analiza i obrada tržišta
Planiranje prodaje i izvještavanje o realizaciji
Prodajno – tehnicka podrška kupcima
Blagovremeno pribavljanje dokumenata potrebnih za poslovanje ;
Ažurno vodenje dokumentacije i evidencija svih aktivnosti
Odgovornost:

Za tacnost i blagovremenost izvršenja posla;
Za povjerljivost poslovnih podataka.

Nudimo:
Profesionalni napredak i kontinuirano strucno usavršavanje
Stalni radni odnos (nakon probnog rada)
Stimulativna primanja
Rad u profesionalnom i dinamicnom timu u prijatnoj radnoj atmosferi
Mjesto rada - Nikšic

Uz PROPRATNO PISMO za konkurs dostavlja se sljedeca dokumentacija:

CV;
Preporuke.

Proces selekcije je u skladu sa profesionalnim standardima i svi kandidati ce imati ravnopravan tretman.
Kontakt email: [email protected]
Ukoliko ovaj oglas prekrši Pravila Oglasa ili Sigurna trgovina
11

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija