Kittens britanik të shkurtra

Prodaje se od: nialoata 11 jun 13:31 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

-

Lokacija: Mojkovac
Kućni ljubimci : Mačke
Kam kotele të bukura britanike të shkurtra. Gatshme për të lënë shtëpinë tani
Ata do të largohen nga shtëpia plotësisht të vaksinuar, të dëmtuar, të kontrolluar dy herë
Këto janë kotele të këndshme miqësore që dalin në shtëpi dhe mamaja dhe baba mund të duken të dyja. Për informacione të mëtejshme dhe për të rregulluar të vijnë dhe t'i shohin, ju lutem më kontaktoni.
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu