Anglisht Bulldog Puppies

Prodaje se od: nialoata 11 jun 13:40 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

-

Lokacija: Mojkovac
Kućni ljubimci : Psi
Puppies bulldog angleze në kërkim të shtëpisë së tyre përgjithmonë
Kampionet e gjakut, puppy chunky jashtëzakonisht të shëndetshme
meshkuj dhe femra në dispozicion. Puppies janë të regjistruar, microchipped, kishte vaksinim. Bëni me sigurim dhe paketë qenush.
Puppies do të largohen me një pako të punuar me dorë të kone, Microchipped, gazeta, vaksinimi.
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu