Objavljeno: mart 31 2019 03:35

Saradnik za marketing i prodaju

Objavljeno: mart 31 03:35
Pregleda: 2
Uslovi:
Obrazovanje: VI (ili viši) stepen strucne spreme
Obavezne vještine govornog i pisanog engleskog jezika
Poznavanje italijanskog jezika je prednost
Poznavanje racunarskih tehnologija je prednost
Vozacka dozvola B kategorije
Izuzetne prodajne, komunikacijske i motivacijske vještine
Visok stepen odgovornosti, samostalnosti i inicijative u radu
Preuzimanje odgovornosti za ispunjavanje prodajnih ciljeva
Sklonost ka novim tehnologijama
Spremnost za timski rad i kontinuirano ucenje
Visok nivo radne etike i poštenja
Opis posla:
Svakodnevna saradnja i kontakti sa postojecim i potencijalnim kupcima
Istraživanje, analiza i obrada tržišta
Planiranje prodaje i izvještavanje o realizaciji
Prodajno – tehnicka podrška kupcima
Blagovremeno pribavljanje dokumenata potrebnih za poslovanje ;
Ažurno vodenje dokumentacije i evidencija svih aktivnosti
Odgovornost:

Za tacnost i blagovremenost izvršenja posla;
Za povjerljivost poslovnih podataka.

Nudimo:
Profesionalni napredak i kontinuirano strucno usavršavanje
Stalni radni odnos (nakon probnog rada)
Stimulativna primanja
Rad u profesionalnom i dinamicnom timu u prijatnoj radnoj atmosferi
Mjesto rada - Nikšic

Uz PROPRATNO PISMO za konkurs dostavlja se sljedeca dokumentacija:

CV;
Preporuke.

Proces selekcije je u skladu sa profesionalnim standardima i svi kandidati ce imati ravnopravan tretman.
Kontakt email: [email protected]
Ukoliko ovaj oglas prekrši Pravila Oglasa ili Sigurna trgovina
2

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija