Apple iPhone X сосема нов 256GB

Prodaje se od: Andrey michevin 11 jul 01:07 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

512 EUR

Lokacija: Podgorica
Marka: Apple (Iphone)
Model: iPhone X

100% сосема нов оригинален, запечатен во оригиналната кутија со комплетна галантерија директно од производна компанија.

Apple iPhone X исто така е фабрички отклучен и ќе работи со било кој мрежен оператор внатре и надвор од вашата земја

Гаранција: 1 година меѓународна гаранција и 90 дена враќање политика, која исто така важи и во вашата земја, како и
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu