Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

SHITET TOKE ARE NE TALE LEZHE SHQIPERI

24 EUR

Prodaje se od: Eri Hasani Juče 06:46 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
TOKA ESHTE E PERSHTAÇME PER CDO LLOJ
AKTIVITETI APO BIZNESI..
+REZIDENCE+FERME +LEJE NDERTIMI NE ATE ZONE.
+NDOLLET PRANE RR:TALE LEZHE 2.3 KM NGA #BREGDETI_TALE
+ MUND TE BEJ NDRRIM ME OBJ BANIMI APO BIZNESE NE TIRANE.
+ TOKA JEPET DHE ME KESTE NE € APO ME PJESE TE NDRYSHME SIPERFAQE
Çmimi 24 € metri
I diskutueshem
INFO
NR 00355 694137022 VIBER+ Wcap
Ka vrhu