Puppies Blue Bulldogs frëngjisht

Prodaje se od: Labell 12 jul 17:14 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

220 EUR   350 EUR

Lokacija: Danilovgrad
Kućni ljubimci : Psi
Ne marrim interesin tonë të ri interesant në puppy bulldog frëngjisht. Ne kemi një pjellë fantastike të Bulldogs Blue French. Babai i tij është Chunk i famshëm, i cili ka lindur shumë legjenda të cilësisë. Këto janë shembuj të pabesueshëm të cilësisë, të regjistruar, të kontrolluara nga shëndeti, bulldogs gumëzhimë, të formuar deri më sot dhe të cilat do të injektohen së pari.
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu