Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

Teksti i majmunëve Capuchin & Marmoset +2376511277

Prodaje se od: shaan omelia 23 feb. 08:16 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Leaflet
Tip oglasa
Prodaje se
Oglašivač
Fizičko lice
Lokacija
Podgorica
Kućni ljubimci
Drugo

ne kemi majmunë shumë të bukur kapuçin dhe Finger të disponueshëm për shtëpi të reja, ato janë të kontrolluar nga vetja, të regjistruar dhe do të vijnë së bashku me të gjitha gazetat shëndetësore, mos ngurroni të na kontaktoni dhe merrni një nga këta majmunë të mahnitshëm ... Na shkruani tek +237651127716
Teksti 740 x 299 x 3872 Transporti dhe Dorëzimi është në dispozicion kudo .... Ne gjithashtu ofrojmë shërbime të ofrimit të shtëpisë
shaan omelia
Leaflet
Ka vrhu