GATITOS GCCF REG MAINE GCCF

Prodaje se od: laurel 24 okt. 04:34 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

50 EUR

Lokacija: Cetinje
Kućni ljubimci : Mačke

Nga niñas dhe një niño në shitje, listuar për t'u bashkuar me një familje të re për gjobat e septiembre. Flotanet dhe flladet rregullisht, shtresa e brendshme dhe shumë juguetona, duke ngrënë mish të thatë, të lagësht dhe të papërpunuar. Kotele mund të shkojnë në një shtëpi të brendshme për kafshët e tyre të dashura dhe solo. Ne nuk u shesim asnjë mace tjetër për mbarështim. Veterinari do t'i rishikojë ato dhe t'i bëjë vakum herë pas here. Nëse jeni të interesuar, kujdesuni për ju. Të dy priftërinjtë janë në maskotat e regjistruara plotësisht të familjes sonë GCCF si aktive dhe mund të shohin kotele gjatë vizitës së vëzhgimit. Nëse dëshironi që kotelja juaj të regjistrohet në GGCF, ne do ta regjistrojmë atë pasi të merrni biletën e kastrimit
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu