Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

Puppies pomeranez

300 EUR

Prodaje se od: Carrine 22 jun 13:39 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Lokacija
Berane
Kućni ljubimci
Psi
Unë ofroj për shitje klubi im i mrekullueshëm 5 brezi i regjistruar puppies pomeranez në shtëpitë e dashur! Ne kemi një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave të bardha, krem ​​dhe sable. Ky mating është menduar mirë dhe të dy prindërit janë qente të shëndetshme me veshjet e bukura të trasha dhe muzzles të shkurtër me më së shumti për të vdekur për temperamentet që ata kalojnë në puppies e tyre. Babai është nga një linjë shumë e suksesshme dhe është djali më i bukur! Nëna mund të shihet me pups. Foto e babait në shtese. Këto darka të vogla do të kenë qenë plotësisht të pastruar, të pleshtat, të kontrolluara, të mikrokulluara, të regjistruara me 5 javë sigurim falas dhe do të kenë pasur injektimin e parë para se të lenë informacion të mëtejshëm nëpërmjet telefonatave whatsapp / viber. .. + 32460247480 (labelljuan@gmail.com) faleminderit.
Ka vrhu