Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

Chihuahuas përshkruhen më së miri si qentë

150 EUR

Prodaje se od: daniel 27 jan. 18:27 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Lokacija
Danilovgrad
Kućni ljubimci
Psi
Chihuahuas përshkruhen më së miri si qentë kompakt, të vegjël dhe të dendur që mburren me personalitete të fejuara. Ata kanë kokë të rrumbullakosur bukur me mister të shkurtër, pak të theksuar dhe linja nofullash të përcaktuara mirë. Ata gjithashtu mburren me ndalesa të përcaktuara mirë, gjë që shton tërheqjen e tyre të lezetshme. Sytë e tyre janë të mëdhenj dhe të rrumbullakët, të vendosur mirë mbi kokën e një qeni dhe ato mund të jenë ose të errëta ose me ngjyrë të kuqërremtë, megjithëse disa Chihuahuas kanë sy më të lehta me ngjyra, e cila është e pranueshme si standard race. whatsapp përmes ...... 237676994644
viber përmes ...... 237676994644
Ka vrhu