Chow chows availabel kc reg

Prodaje se od: brenann 07 okt. 11:04 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

200 EUR

Lokacija: Danilovgrad
Kućni ljubimci : Psi
Chow chows availabel kc reg
Përshëndetje jemi të kënaqur të njoftojmë që trëndafili ynë i dashur ka pasur një pjellë cilësore prej 6 pups chow chow, 4 vajza dhe 2 djem ata janë shumë të mëdhenj dhe të çuditshëm dhe kanë koka të mëdha të rrumbullakëta dhe tashmë duke treguar një program të mahnitshëm për cilësi ose viber +237 650950111
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu