Kc Lodër e vogël lodër Maltese.

Prodaje se od: brenann 07 okt. 11:09 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

190 EUR

Lokacija: Danilovgrad
Kućni ljubimci : Psi
 Kc Lodër e vogël lodër Maltese.
Në shitje janë 2 Maltipoos Lodra Absolutisht të bukura X të vogla F1.
Këto çifte duhet të shihen për të parë të vlerësojnë madhësitë atje.
Mami është prejardhja jonë e vogël Toys Poodle 9 ”
dhe Babi është një aplikacion i vogël Kc Pedigree Maltese.whats ose viber +237 650950111
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu