KC regjistroi labradorin e kuq dhelpër

Prodaje se od: brenann 07 okt. 11:09 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

100 EUR

Lokacija: Danilovgrad
Kućni ljubimci : Psi
 KC regjistroi labradorin e kuq dhelpër
Ne jemi të kënaqur të njoftojmë ardhjen e sigurt të këlyshëve tanë të mrekullueshëm të labradoodle.
Mami është Labrador i kuq i kuq i regjistruar në KC, i cili është shumë i lehtë me një natyrë të bukur.
Babi, është një qen i regjistruar në KC / lodër pluhur qeni poodle. Ai është 12 inç i gjatë dhe është testuar shëndetësor qartë nga PRA. Ai ka një aplikacion përrallor argëtues të dashurisë së temperament.whats ose viber+ 237 650950111
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu