Këlyshë pallto të butë Chihuahua

Prodaje se od: brenann 07 okt. 11:04 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

100 EUR

Lokacija: Danilovgrad
Kućni ljubimci : Psi

Këlyshë pallto të butë Chihuahua
Unë kam një femër të zezë dhe Tan dhe 3 meshkuj krem ​​që kërkojnë atje shtëpi të reja përgjithmonë të dashuruara. Të dy Mam dhe babi janë këtu për t'u takuar dhe janë të dy kc reg por këlyshët nuk do të jenë ashtu siç dua që ata të shkojnë vetëm në shtëpitë e kafshëve shtëpiake! Këto qen janë personazhe të vërtetë të vërtetë që duan të luajnë dhe kanë përkëdhelje. Ata janë rritur në shtëpinë tonë të ngjeshur rreth fëmijëve të vegjël dhe qenve të tjerë. Ata janë krimbur çdo 2 javë nga mosha 2 javë dhe ata janë mësuar që thonjtë e tyre të shkurtohen nga aplikacioni.whats ose viber + 237 650950111
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu