Kupat e mrekullueshëm Kc regjistruan Pupa Beagle

Prodaje se od: brenann 07 okt. 11:21 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

150 EUR

Lokacija: Danilovgrad
Kućni ljubimci : Psi
Kupat e mrekullueshëm Kc regjistruan Pupa Beagle
Pjellë mahnitëse e Kampionatit Bloodline Vërtetë për të shtypur Tri Color Beagle Pup 5 Boys 2 Vajza
Dam është manarja jonë e familjes shumë e dashur Nellie Sire është një qen Stud Championship (Pic i tij është ai me Rosette). Këlyshët do të rriten në shtëpinë e familjes mirë të socializuar me fëmijë dhe aplikacionin tjetër Dogs.whats ose viber + 237 650950111
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu