Pomeranez të gjithë kc reg.

Prodaje se od: brenann 07 okt. 11:21 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

180 EUR

Lokacija: Danilovgrad
Kućni ljubimci : Psi
Pomeranez të gjithë kc reg.
Lloje bukuroshe e vogël, pelushi, pom pom, këmbë të shkurtra dhe hundë të vockël.
Kaq shumë miqësore dhe me lojëra.
Lloj shumë i butë i Pomeranezit dhe një kafshë e madhe familjare.
Ata janë 3 djem 2 ngjyra të kuqe / mjaltë dhe 1 shumë të veçantë të bardhë / bjonde ai është më i vogli dhe një aplikacion i vërtetë i sweety.whats ose viber +237 650950111
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu