Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

Puppies Blue Bulldogs frëngjisht

220 EUR

350 EUR

Prodaje se od: Labell 12 jul 17:14 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Tip oglasa
Prodaje se
Oglašivač
Fizičko lice
Lokacija
Danilovgrad
Kućni ljubimci
Psi
Ne marrim interesin tonë të ri interesant në puppy bulldog frëngjisht. Ne kemi një pjellë fantastike të Bulldogs Blue French. Babai i tij është Chunk i famshëm, i cili ka lindur shumë legjenda të cilësisë. Këto janë shembuj të pabesueshëm të cilësisë, të regjistruar, të kontrolluara nga shëndeti, bulldogs gumëzhimë, të formuar deri më sot dhe të cilat do të injektohen së pari.
Ka vrhu