Qentë dembelë anglezë.

Prodaje se od: brenann 07 okt. 11:21 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

190 EUR

Lokacija: Danilovgrad
Kućni ljubimci : Psi
Qentë dembelë anglezë.
Ata janë edhe bulldogë të përshtatshëm dhe të shëndetshëm. Këlyshët janë të regjistruar në KC.
Këlyshët kanë lindur dhe rritur në shtëpinë e familjes me dashurinë dhe vëmendjen më të madhe, me cilësinë më të lartë të kujdesit në të gjithë. Ata do të jenë një kredi e vërtetë për racën, duke pasur një fillim më të mirë në jetë. Ata janë një pako majmunësh të vegjël argëtues dhe të përkëdhelur, gjithashtu shumë shumë të lezetshëm.
Të dy prindërit mund të shihen, pyetje origjinale ju lutemi për aplikacionin për dashuri të përhershme të shtëpive.whats ose viber+ 237 650950111
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu