Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

Квалитетни ќерки од Западен Хајленд Териер

200 EUR

Prodaje se od: vangnanny 12 jun 05:13 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Tip oglasa
Prodaje se
Oglašivač
Fizičko lice
Lokacija
Herceg Novi
Kućni ljubimci
Psi

Тие биле вакцинирани, микрочипувани и тие се во тек со третман на бура и болва. Тие се многу друштвени кученца и се користат за мали деца. И мама и тато може да се видат кај кученцата. Видеа достапни на барање. За дополнителни информации ве молиме да телефонирате.
Ka vrhu