Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

Симпатични лабрадори кученца

150 EUR

Prodaje se od: vangnanny 12 jun 05:13 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Tip oglasa
Prodaje se
Oglašivač
Fizičko lice
Lokacija
Herceg Novi
Kućni ljubimci
Psi
Симпатични лабрадори кученца
Тие се подготвени да заминат за својот нов и засекогаш љубов дом на 4 јуни тие ќе бидат осум недели и ќе бидат проверени со сертификати и микрочип. И тие се измазнуваат и се разгрануваат на секои две недели, па ние сме сигурни дека сите овие кученца се многу среќни и здрави.
Ka vrhu