Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

Џек Расел кученца

170 EUR

Prodaje se od: vangnanny 12 jun 05:13 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Tip oglasa
Prodaje se
Oglašivač
Fizičko lice
Lokacija
Herceg Novi
Kućni ljubimci
Psi
Џек Расел кученца
тие ќе дојдат wormed, flead, miroc оштетени и ветеринар проверуваат дека ќе бидат подготвени да ја напуштат околу 5 јули, кога тие се 8 недела стари гледање е добредојдена и неповратен депозит ќе обезбеди кученцето повеќе информации се бара ве молиме прашуваат.
Ka vrhu