Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

Прекрасни златни златни ретривери кученца

200 EUR

Prodaje se od: vangnanny 12 jun 05:13 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Tip oglasa
Prodaje se
Oglašivač
Fizičko lice
Lokacija
Herceg Novi
Kućni ljubimci
Psi
Прекрасни златни златни ретривери кученца
стари кучиња ретривери во потрага по нивните домови засекогаш. Момци и девојки на располагање. Мајка и баба може да се видат, тато беше внимателно избрани обетка (слики достапни). Кучиња се регистрирани и ќе бидат микрочипови и ќе имаат 1. вакцинација. Имаме мешавина на бои од светлина до темно. Кучињата се одгледуваат во куќата како дел од нашето семејство и се користат за да се ракуваме и сите звуци во домаќинството.
Ka vrhu