Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

Bulldogë të Bukur Anglisht - Huu E qartë Tani

Prodaje se od: nashnue 14 nov. 21:41 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Lokacija
Mojkovac
Kućni ljubimci
Psi
Bulldogë të Bukur Anglisht - Huu E qartë Tani
Manarja jonë e bukur e familjes Winnie ka pasur pjellën e saj të parë me 8 të bukura
këlyshë dhe ajo ka qenë vetëm mamaja më e mahnitshme. Kemi 2
djem mahnitës të mëdhenj akoma në dispozicion. Këlyshët janë shfaqje standarde
pa të ashtuquajturat "ngjyra ekzotike" të përziera kudo. Nëna është a
fawn standard dhe i bardh dhe Babi whatsapp i kuq e bardh +32460211610 viber +237679571657
Ka vrhu