Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

Shih Tzu Puppies në dispozicion tani

190 EUR

Prodaje se od: Labell 12 jul 18:02 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Lokacija
Mojkovac
Kućni ljubimci
Psi
Ne ofrojmë meshkuj dhe femra, ata kanë një vaksinë, ri-vaksinim dhe pastrohen rregullisht nga parazitet e brendshëm.
3.5 muaj dhe shitet me dokumentacion të plotë.

Edukuar në shtëpi dhe në shtëpi, një garanci shëndetësore.

Për më shumë foto, dhe infotations thirrje.

Telefoni i kontaktit: +32460247480
E-mail: labelljuan@gmail.com

Faleminderit!!!!
Ka vrhu