Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

Kukulla Beagle cilësore

Prodaje se od: nashnue 14 nov. 21:41 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Lokacija
Plužine
Kućni ljubimci
Psi
Kukulla Beagle cilësore
Kemi 2 djem dhe 2 vajza në dispozicion të shtëpive të dashura.
Dardhë fantastike shumë kampionë. Pup-et si prindërit e tyre kanë bukuroshe të përkohshme. Ata vijnë mikrokredi, 1 inokulim, kontrolluar nga vetja, krimbat dhe ikin nga trajtimi i azhurnuar. 4 javë sigurim falas. Fletë informacioni për ushqimin, shoqërizimin, mbajtjen e shtëpisë etj., Dhe ushqimin falas të qeseve për qese. KC e regjistruar dhe prejardhja
whatsapp +32460211610 viber +237679571657
Ka vrhu