Qentë pomeranian

Prodaje se od: Anne 07 nov. 11:26 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

135 EUR

Lokacija: Šavnik
Kućni ljubimci : Psi
Qentë pomeranian
I mirë, shoqëror dhe energjik.
Na shkruani përmes numrit WhatsApp për më shumë foto dhe detaje.
WhatsApp +33754083233
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu