Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

Këlyshë mahnitëse Cavachon. LEXONI TANI

Prodaje se od: nashnue 14 nov. 21:41 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Tip oglasa
Prodaje se
Oglašivač
Fizičko lice
Lokacija
Žabljak
Kućni ljubimci
Psi
Këlyshë mahnitëse Cavachon. LEXONI TANI
PRA qartë. 2 vajza dhe 4 djem të disponueshëm. Shenja të kuqe dhe të bardha të harlisura me një shtresë të trashë kaçurrela. Shumë e shëndetshme, e fortë, e gjallë dhe miqësore.
Temperamente të shkëlqyera dhe personalitete të buta, të lumtura, argëtuese, dalëse.Ata janë mësuar me zhurmat e përditshme dhe është trajtuar çdo ditë.E shkëlqyeshme me kafshë të tjera dhe fëmijë whatsapp +32460211610 viber +237679571657
Ka vrhu