Фуџи Трансонични 2.3 патен велосипед

Oglas preduzeća. Prodaje se od: Fuji_Bikemrkt 02 maj 12:47 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

1 800 EUR

Lokacija: Bar
: Bicikli
Marka: Drugi marka
Model: Alpina
Transonic е кулминација на неколкугодишната аеронаутичка инженеринг во ветерниот тунел А2 кој го раѓа Фуџиевиот Елита, а потоа и на Norcom Staight; потоа Трансонична: квинтесенцијата на сите стекнати знаења и научените лекции се насочуваат во аеро патот велосипед. Transonic е компромис без компромиси за брзина, со оптимална ригидност и стабилна геометрија на управувањето. Во прилог на коментарите на спортистите, Fuji ги вклучува коментарите на механиката во сите негови производи. и Transonic е најновата што илустрира една од главните цели на брендот: да дизајнира лесни за одржување, лесни за користење велосипеди.
Секој заинтересиран купувач треба да контактира
За повеќе детали и информации:
ЛИНИЈА ИД :: bikemrkt_fuji
WhatsApp: +1 (985) 606 3595
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu