Norcom straight 1 3

Oglas preduzeća. Prodaje se od: Fuji_Bikemrkt 02 maj 13:19 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

2 000 EUR

Lokacija: Bar
: Bicikli
Marka: Drugi marka
Model: Alpina
Norcom Straight беше лансиран под мантрата: Fit Fits First. Беше развиен во ветерниот тунел А2 за да стане еден од најбрзите велосипеди во светот. Но, уште поважно, тој е дизајниран да понуди повеќе опции за позиционирање од било кој друг извонреден на пазарот. Фуџи верува дека колку повеќе достапно прилагодување, толку е полесно велосипедистите да се позиционираат во оптимална, аеродинамична положба која не ги потпира белите дробови или ги флексира флексорите на колкот и им овозможува да го најдат точниот степен. на оптимален комфор. , зголемување на нивната ефикасност и брзина. Додај во таа леснотија на одржување, монтажа и демонтажа, а Norcom Straight е очигледен избор за вашиот следен Три или ТТ велосипед.
Секој заинтересиран купувач треба да контактира со нас за повеќе детали и информации:
ЛИНИЈА ИД :: bikemrkt_fuji
WhatsApp: +1 (985) 606 3595
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu