pug mop

Prodaje se od: Dimitri Cole 28 feb. 12:46 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

150 EUR

Lokacija: Cetinje
Kućni ljubimci : Psi
Qengjit e bukur prej 3 muajve, ata janë vaksinuar mirë, janë të stërvitur, të trajnuar mirë për të ngrënë dhe kur të kenë pasaportën e tyre dhe të gatshëm për të shkuar në apartamentet e tyre të reja, ata janë shumë të bukur dhe dashuria luan me fëmijë dhe anëtarët e tjerë të familjes, ata e duan shëtitjen sidomos kur merren në supermarket.
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu