Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

Ftesa Dasme Fejese kanagjegji

Oglas preduzeća Prodaje se od: Ftesa Dasme ZARFI 07 maj 10:03 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Tip oglasa
Prodaje se
Oglašivač
Fizičko lice
Lokacija
Plav
Usluge
Pisanje
Me modelet me te mira dhe me cmimet me te volitshme ne treg. Furnitori jone eshte pionir ne kete fusheveprimtari biznesore me kualitet e cilesi te deshmuar me shume se 100 vite prodhime te ftesave.

Modelet me te reja ne tregun tone modlet 2018 me 3 katalogje nga modelet me te fundit.
Ftesa per Dasma, Kanagjegje, Fejesa dhe Syneti.
Porosia realizohet prej 24-72 ore (1-3dite pune).
Ne sherbimin dhe cmimet tona perfshihet:
Printimi, Palimi dhe transporti ne Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni, per ne vendet Europiane nuk eshte transporti i perfshire ne cmim.

Per porosi 045 985 089
Ka vrhu