Objavljeno: feb. 13 2018 05:39

KAMINA ELEKTRIK ME DEKOR nga IDEAL KAMINA

Objavljeno: feb. 13 05:39
Pregleda: 2080
Secila si një pikë kryesore apo ne secilen pjes të caktuar, Kaminat Elektrike me dekorim do të bëjn një paraqitje(ekspozim) në secilen dhome të caktuar nga një përzgjedhje të gjerë të modeleve dhe me perfundim final.

Posedojnë:
*flake emituse
** Sistem te ngrohjes(2kW)

Kamina Elektrike jep bukurinë e një oxhaku pa tymë dhe erë, Posedon 2 sisteme të ngrohjes ( te lartë dhe të ulët ) dhe mund të ngrohë nje hapsirë deri në 15m2, Gjithashtu flaka mund të përdoret edhe pa funksion te ngrohjes.

Na vizitoni në :

Selia : Magjistrale Prishtinë-Shkup (Kilometri 15 ana djathte)

//Lokali në : Ferizaj
Rr. Driton Islami ( afer etc )

+37744/124-992 (viber)

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara, All Rights Reserved
Ukoliko ovaj oglas prekrši Pravila Oglasa ili Sigurna trgovina

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija