Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR

0 EUR

Prodaje se od: BEKA-DEKOR 02 mart 10:09 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Tip oglasa
Prodaje se
Oglašivač
Fizičko lice
Lokacija
Rožaje
PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE :
80*140-85eu.......me rolet 129eu
80*205-135eeu...me rolet 190eu
140*160-165eu...me rolet 225eu
60*60-gratis
Dyer hymjes nga 250-750 eu
Dyer garazhdave 800 eu hapja me digitron
Dyer banjove 120-140 eu
Profil 8 cm me tre guma garancioni asht me shkrim 12 vite.transporti dhe montimi gratis ne ter kosoven.GJITHASHTU DERGOJM DRITARE EDHE NE TER EUROPEN
Ka vrhu