Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

Super Ofert E Qmendur Vetem Tek QENDRA IpTv

0 EUR

Prodaje se od: qendra 28 maj 18:36 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Tip oglasa
Prodaje se
Oglašivač
Fizičko lice
Lokacija
Plužine
Me Mbi 5100 Kanale Televizive Për Familjen Tuaj..?

QENDRA IPTV është Platëforma më e Madhe Shqiptare që ju nevoitet.

Ne ofrojmë më shumë se 400 kanale televizive Shqiptare, mbi 300 kanale sportive dhe më shumë se 5100 kanale nderkombetare, nga televizionet më të shikuara në të gjithë botën.

QENDRA IPTV nuk ndalet me kaq !!! Befasit ju presin edhe më shumë andaj Abonohuni me ne që ta përjetoni Magjinë e QENDRES IPTV

Vjen Me Super Zbritje Cmim Dhe Me KUALITET Dhe GARANCION

Tel: +386 (0) 49 368 013 VIBER 24/7 apo

Kontakti: Facebook kerko " Qendra IpTv "

- Per qdo ankes apo ndonje problem Kanaleve
Mund edhe te na kontakonti ne viber apo ne Facebook dhe se shpejti njeri nder Agjentet ton do lajmrohen se shpejti

Bëhu me të mirin që të jesh më i miri.
Ka vrhu