Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit

Prodaje se od: Vegim 18 maj 23:12 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Tip oglasa
Prodaje se
Oglašivač
Fizičko lice
Broj soba
Adresa
Površina
Broj spratova
Grejni sistem
Lokacija
Ulcinj
Shitet Shtëpia me 3 ari truall në Shtoj të Ulqinit ,
Plazhi i Madh , Perball plazhit Copacabana ,
ka dokumentacion të rregullt në emer të pronarit shqiptar,
Shtëpia është 1 katëshe me 2 dhoma dhe me mundësi të ndertimit të katit të dytë
Është e gatshme vetem të ndertohen muret në katin e dytë

cmimi sipas marrëveshjes
per kontakt nr.i tel : +383 44/142-220 ky numer eshte edhe në Viber
Ka vrhu