Da biste mogli da pravite oglase, izaberite i platite pretplatu koja vam odgovara. Takođe možete pogledati ovde "Korisničke postavke" i promenite način plaćanja.
Prodaje se komforna garsonjera u starijoj zgradi na Starom Aerodromu u blizini Doma zdravlja, povrsine 32m2 (30m2+zastakljena terasa), visoko prizemlje, okrenuta ka zapadu, cijena 32.000,00€. Garsonjera je u dobrom stanju, adaptirana u jednosoban stan tako da od prostorija posjeduje ulazni hodnik, kupatilo, malu sobu (od trpezarije pregradjena soba), kuhinju, dnevni boravak i zastakljenu terasu. Prije 11 godina je renovirana.
Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.