Bebet e bukura gri afrikane gati tani.

Prodaje se od: larisa 13 okt. 23:06 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

-

Lokacija: Danilovgrad
Kućni ljubimci : Mačke

Papagall gri afrikan. Zemërimi dhe të folurit nuk janë kapur kurrë. Jo seksi por keni punë në letër. Vjen me kafaz. Dy vjeç e katër muaj. Nuk do t’i shesë vetëm askujt ashtu siç duhet të shkojë në veshjen e shtëpisë që ajo të kujdeset siç kam bërë unë.
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu