SUBLIME HAT RAGDOLL HUMBJE P FR FARMING OSE COMPAG

Prodaje se od: larisa 13 okt. 23:06 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

-

Lokacija: Šavnik
Kućni ljubimci : Mačke
Në dispozicion në kotele të bukur mashkull Ragdoll i lindur me 05/06/2019 ngjyra blu e zbutur në një pjellë prej 4 kotele.

Kotele është e madhe, me një pamje të shkëlqyeshme, me një ngjyrë uniforme dhe pa njollë, dhe me një karakter të jashtëzakonshëm!

Fotografitë 1,2,3,4,5: Kotele mashkull blu e mprehtë

Foto 6: nëna

Foto 7: babai

Duke pasur parasysh cilësitë e tij, është propuesta në riprodhim të katerave serioze

Kotele mund të zgjidhet për kompaninë, por çmimi mbetet i pandryshuar.

Vacunación Su kryesor (parim + kujtesë) ka një pasaporte, të pajisur me një mikrochip, të ftohtë të veshtruar një pedigrí atje.

Momipi i nënës: 276094500584246

HCM / PKD / PKDef / SMA Padre Pruebas: N / N (e shëndetshme)

Pricemimi i kotele: cadeux

Përgjigjuni vetëm me email me detajet tuaja!
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu