Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

kavapo e bukur në dispozicion

160 EUR

Prodaje se od: daniel 27 jan. 18:15 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Lokacija
Berane
Kućni ljubimci
Psi
kavapo e bukur në dispozicion
ai Cavapoo është një kryq në mes të dy racave të pastra, domethënë një puçërr dhe një mbret kalorësi Charles Spaniel. Ato nganjëherë quhen Cavoodles në disa pjesë të botës, përfshirë Australinë, por më shpesh quhen Cavapoos në Mbretërinë e Bashkuar. WhatsApp përmes ...... 237676994644
dridhni përmes ...... 237676994644
Ka vrhu