Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

chow bukuroshe e bukur në dispozicion

180 EUR

Prodaje se od: daniel 27 jan. 18:07 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Kućni ljubimci
Psi
chow bukuroshe e bukur në dispozicion
Një nga karakteristikat më të dallueshme të Chow Chow është gjuha e saj e zezë / blu, tjetra është pallto e saj e bollshme dhe e trashë. Ekzistojnë dy lloje të Chow, i pari është një qen me flokë të qetë dhe tjetri është Chow me flokë me tela. Shpesh të largëta dhe disi të largëta, ato megjithatë janë jashtëzakonisht besnikë dhe të përkushtuar për pronarët e tyre dhe veçanërisht për një person në një familje që kujdeset më shumë për ta. WhatsApp përmes ...... 237676994644
dridhni përmes ...... 237676994644
Ka vrhu