Napravite Mojtrg nalog i dobijte 50 EUR!

manaferrë e bukur në dispozicion

170 EUR

Prodaje se od: daniel 27 jan. 18:07 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Kućni ljubimci
Psi
manaferrë e bukur në dispozicion
Kur përmendni fjalën "pudre", njerëzit po krijojnë një imazh të një kafshë të përkëdhelur. Në fakt, puçërr, një qen me disa madhësi që është në 3 madhësi, pudre lodër, puçërr miniaturë dhe pudre standarde, shpesh citohet se është në top 5 për inteligjencën në racat e qenve dhe është një i gjithanshëm i shkëlqyeshëm, e shkëlqyeshme në shumë sporte qenësh. WhatsApp përmes ...... 237676994644
dridhni përmes ...... 237676994644
Ka vrhu